Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 


O NÁS
O nás

Vítáme Vás v našem e-shopu, kde nabízíme produkty kvalitní Japonské značky KURETAKE.

Jsme obchodní společnost se sídlem ve Zlíně již více než 17 let.

Téměř stejně dlouhou dobu prodáváme popisovače KURETAKE. V současné době je náš sortiment velmi rozmanitý. Od roku 1996 obchodujeme s japonskými popisovači od firmy ZIG KURETAKE, zastoupenou pro evropský trh v Anglii. Firma KURETAKE vyrábí popisovače pro průmysl i domácnost v širokém sortimentu a hlavně ve vynikající kvalitě! Díky tomu máme obchodní partnery velkoobchody s papírenským zbožím, ale také společnosti vyrábějící či prodávající průmyslové zboží, auto prodejny, servisy, montážní linky, svářečské dílny ale i výtvarně založené prodejny.

Neváhejte nás kontaktovat, jestliže budete potřebovat radu ohledně výběru vhodného popisovače.

Naši další nabídku naleznete na www.kofix.cz a www.pompony-trasne.cz

Kuretake

Společnost Kuretake Co. byla založena v roce 1902 ve městě Nara v Japonsku.

Od té doby dosáhlo Kuretake velkého uznání jako výrobce kvalitních výtvarných výrobků. Produkty Japonské společnosti Kuretake jsou pro svou vysokou kvalitu oblíbené nejen v Japonsku, ale také v Severní a Jižní Americe, Evropě, Africe, Oceánii, na Středním Východě, a v asijských zemích.

Vzhledem k úspěchu na trhu výtvarných potřeb, se Kuretake rozhodlo zužitkovat jedinečné znalosti o pigmentových inkoustech, a rozhodlo se expandovat do dalších odvětví výtvarných a grafických produktů a do průmyslu.


Od svého založení v roce 1902, bylo Kuretake vždy zaměřené na uspokojování potřeb trhu. Kuretake věří, že jejich produkty budou nadále splňovat požadavky zákazníků jak v průmyslovém, tak i v soukromém využití.

Ke stažení

kuretake KURETAKE-Katalog.pdf

Hlavní katalog KURETAKE (CZ).

kuretake KURETAKE-Ceník-2013.pdf

Aktuální ceník produktů KURETAKE.